בגדי עבודה ייחודים

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

לא פעם אנחנו רואים עובדים במקומות שונים לובשים בגדי עבודה ייחודים. מדובר על בגדים שמתאימים באופן ספציפי למקום או לתחום עבודתם. לא פעם עולה אצלנו השאלה, כיצד בחר המעסיק דווקא את הבגדים האלה, מדוע הוא החליט שדווקא מדי עבודה אלו, יכולים להתאים לעובדים שלו.

במאמר זה ננסה לענות על השאלה, כיצד בוחרים מדי עבודה, ממבט מהצד. בתור מי שרוצים לקנות בגדי עבודה לעובדים שלהם ולא יודעים כיצד לבחור אותם. חשוב לומר לפני שנתחיל, כשאנחנו מתכננים לקנות בגדי עבודה, אנחנו צריכים להחליט, כמה מהם נקנה, האם כולם יהיו זהים בסגנון ובצבע, האם יש משמעות מבחינתנו לאופן בו הבגדים נראים, וכן יש חשיבות למה הם משמשים, האם מדובר רק במדי עבודה או שיש להם חשיבות מבחינה בטיחותית ואחרת.

 

אז כיצד בוחרים בגדי עבודה?
נתחיל מהדברים הקלים. יש תחומי עבודה, מקומות עבודה, בהם ברור לכל מה הם הבגדים שבעל המקצוע והעובדים שלו צריכים ללבוש. למשל, אם אנחנו נכנסים למרפאה, ברור שהרופא ילבש חלוק לבן, המרדים ילבש חולצת ניתוח כחולה, כשלעיתים יש הגדרה שהאחיות לובשות חלוקים לבנים או ירוקים, ורופאים מתמחים לובשים אף הם חולצות ירוקות. ככה ברור מי הרופא, ומי מביניהם בכיר יותר.

זה נכון לגבי מרפאות ובתי חולים וזה נכון לגבי קבוצות ספורט, ארגוני ביטחון (ציבוריים ופרטיים) ועוד.

אך מה קורה במקומות אחרים, שם ההגדרה לא כל כך ברורה לגבי מדי עבודה? כאן אנחנו יכולים להניח שיש סיבות מדוע עובדים לובשים בגד מסוים ולא בגד אחר. ראשית, מעסיקים בוחרים בגד מסוים על פי הצרכים של העובד בכל הקשור לנוחות ולבטיחות. אם מדובר בעבודה מסוכנת שדורשת אמצעי בטיחות שונים, אז גם בגדי עבודה יהיו חלק מאותם אמצעים, בכל מקרה יש עניין של נוחות, כיצד יהיה נוח לעובד לנוע ולבצע פעולות שונות עם הבגד.

שנית, עניין של סגנון, עיצוב, כלומר, הייצוג של הבגד. למדי עבודה יש ייצוגים שונים, השאלה מה המעסיק רוצה שהבגד ישדר וייצג.

שלוש, שייכות. האם חשוב למעסיק שהבגד יהיה משוייך למקום העבודה ויזהה את העובד או שמא הוא ישמש רק כבגד עבודה ולא יותר מזה.

אצלנו בטופ וור תוכלו לקבל מיד מפורט כיצד לרכוש בגדי ומדי עבודה. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, להסביר לכם כיצד בוחרים בגדי עבודה ולהציג בפניכם מגוון רחב של בגדי עבודה מסוגים שונים.

דילוג לתוכן