בגדי עבודה לעובד

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

אנשים רבים עובדים בכל מיני מקומות ומפעלים אשר עושים בהם שימוש בכל מיני חומרים מסוכנים אשר עשויים לסכן המידה כזו או אחרת את כל מי שבא במגע עם חומרים אלו. לצערנו מקרים רבים של נזקים בריאותיים נגרמים בשל חוסר תשומת לב מספקת לציוד האישי של העובד. מקרים רבים של מחלות עובדים היו יכולים להימנע אלמלא נעשה שימוש מושכל ומקצועי בביגוד אותו עובד. האחריות במקרים אלו היא של המעסיק. הטיפול בבגדים המיוחדים של העובדים הוא צריך להיות בראש סדר העדיפויות.
 
מה היא המשמעות של כביסה תעשייתית איכותית של בגדי העבודה? מה הם החומרים איתם עושים שימוש על מנת לנקות את בגדי העבודה? מי הם האחראים על הטיפול בבגדי כל עובד ועובד? מה הוא השירות של חברת טופ וור?

לעיתים כתם המכיל חומרים המסוכנים לבריאות, נמצא על בגדיו או סרבלו של העובד, יגרום לאורך זמן לנזק בריאותי. הטיפול של חברת טופ וור בבגדי העובדים כולל בין היתר זיהוי מקצועי של הכתמים על ידי בדיקה כימית וטיפול בהם. כל הבגדים המגיעים לטיפול בחברת טופ וור עוברים כביסה תעשייתית איכותית הכוללת שימוש בחומרים מיוחדים ואיכותיים ביותר והעומדים בכל התקנים המחמירים ביותר.
 
בגדי עבודה לעובד זה לא עניין של מה בכך. 
בחברת טופ וור משרתים נאמנה את העובד וכמו כן את בגדיו. ניהול כל נושא בגדי עבודה לעובד עבור חברות וארגונים גדולים ביותר הכולל בין היתר שינוע של בגדי העבודה תוך כדי הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים על פי הסיכום.

 

למה לבחור בחברת טופ וור?

בגדי עובדים זו המומחיות של חברת טופ וור. בחברה זו ניתן לרכוש מוצרים מעולים המיוצרים על ידי טובי היצרנים. ביגוד עבודה עם תו תקן המתאים לכל סוגי העובדים במשק. השכרת בגדי עובדים וכמו כן שירותים רבים אחרים כמו גיהוץ, סטריליזציה וכו'.
בגדי עבודה לעובד? מי רוכש את שירותי חברת טופ וור?
 
חברת טופ וור גאה לשרת הרבה מאוד לקוחות המגיעים מכל רחבי הארץ. בין היתר ניתן למצוא לקוחות עסקיים גדולים כמו זוגלובק, מנופי אבי, התאחדות הכדורגל, בתי חולים פרטיים ועוד. אמינות ואחריות מלאה.

דילוג לתוכן