השכרת ביגוד וטקסטיל מקצועי

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

ביגוד לבתי חולים ושירותי סטריליזציה (עיקור)

הקמנו מערך מבודד ומתוחזק לפי התקנים המחמירים ביותר לעיקור (סטריליזציה) כל הטקסטיל המשמש את חדרי הניתוח במוסדות הרפואיים.

מדי עבודה לטבחים

מדי עבודה לטבחים, ממש כמו מדי עבודה לשאר בעלי המקצוע חשובים שיראו טוב. מקום העבודה אשר מכבד את עצמו ואת עובדיו ידאג למדים איכותיים ביותר לטובת הבטיחות והמראה של העובד. 

מכנסי  וחולצות עובדים

במפעלי עבודה ובמקומות עבודה אשר עובדים עם חומרים כימיים או חומרים מסוכנים אחרים או במקרה אחר בו העובדים משחיזים מרתכים או שיש סכנה כזו או אחרת של גיצים או כל פגיעה אחרת ברגליים. לשם כך חשוב מאוד כי אותם מכנסי עובדים יהיו עשויים מבד חזק ואיכותי ביותר.

חשוב שחולצות לעובדים יהיו עשויות מחומרי הגלם הטובים ביותר וכמו כן ברמת ייצור מעולה. שכן בגדי עבודה אלה אמורים לשרת את העובד לאורך שעות עבודה רבות. לדוגמא נהגי אוטובוס המשרתים ציבור רחב ירגישו לא בנוח אילו החולצות שלהם יהיו עשויות מבד מתקמט וכזה שאינו נוח.

ביגוד לחדרים נקיים

חדר נקי הינו חדר בו נשמרת סביבה סטרילית, נקייה ומוקפדת במיוחד. לחדר הנקי דרושה רמת ניקיון גבוהה ביותר הנדרשת לייצורם של מוצרים שונים כמו שבבים אלקטרוניים, זכוכית, תרופות ועוד. הביגוד בחדר הנקי מהווה ציוד הכרחי, אשר רמת הסטריליות והניקיון שלו הינם קריטיים לתקינותו של החדר הנקי.
 
הביגוד בחדר הנקי הינו ביגוד מיוחד הנועד למנוע את זיהומו של החדר. יחד עם זאת, גם ביגוד ייחודי זה מתלכלך ועשוי להכיל חלקיקי אבק וגורמים מפריעים אחרים שהימצאותם על הבגדים יכולה לפגוע ברמת הסטריליות של החדר הנקי ולגרום לאי עמידתו של החדר הנקי בתקנים המחמירים.

השכרת בגדי עבודה

עולם העבודה מתחלק ל-3 קבוצות בכל הקשור לבגדי עבודה. הקבוצה הראשונה היא, עובדים שיכולים להגיע למקום העבודה שלהם עם בגדים משלהם,כלומר, הם מחפשים בארון בגד, שולפים אותו ולובשים. הם לא צריכים ללבוש בגדים מסוימים.

הקבוצה השנייה היא, אלה שצריכים ללבוש כל הזמן בגדי עבודה ספציפיים. אלה יכולים להיות מדי עבודה, למשל מסעדות, חנויות וכדומה ואלה יכולים להיות בגדי עבודה שמיועדים להגן על העובד בזמן עבודתו. למשל בגדים שמיועדים לעבודה בחשמל, אינסטלציה,וכן עבודות תשתית אחרות.

בגדי עבודה כאלה ניתן לרכוש במגוון מקומות, חנויות למכירת בגדי עבודה, אתרי אינטרנט בנושא ועוד. כמובן שמדי עבודה או בגדי עבודה, צריך לקנות בהתאמה לצורכי העובד ולתחום עבודתו.

הקבוצה השלישית היא, עובדים שמעת לעת זקוקים לבגדי עבודה ועל כן, הם פונים לחנויות וחברות מתאימות, לצורך השכרת בגדי עבודה. לכאורה זה נשמע מוזר, מדוע להשכיר בגד, מדוע לא לרכוש אותו? איך שוכרים בגד וכיצד מוודאים שהוא שלם. על הנקודות הנ"ל אנחנו נעמוד בחלק הבא של המאמר.